Porażka w meczu z Zagłębiem Sosnowiec

Porażka w meczu  z Zagłębiem Sosnowiec

W dniu 01.03.2014 nasza drużyna wybrała się do Sosnowca na mecz kontrolny z miejscowym Zagłębiem.     Równo o godzinie 5:30 razem z rocznikiem 2000 oraz 2002 wyjechaliśmy autokarem z klubu do Sosnowca. Na miejscu zameldowaliśmy się o godzinie 11:45. Następnie o godzinie 13:00 rozpoczęliśmy mecz na obiektach treningowych Zagłębia. Trzeba dodać, że ośrodek robi wrażenie jak na Polskie warunki. Od roku Zagłębie jest w ścisłej współpracy z Legią Warszawa, gdzie koordynatorem całej Akademii jest były Trener Legii Warszawa rocznik 1998 Jarek Wojciechowski.

Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie dużo chaosu ze strony naszego zespołu, czego efektem były sytuacje dla rywali.  Jednak w drugiej zdecydowana poprawa gry jednak nieudokumentowana bramkami. W końcówce spotkania nasza drużyna nie ustrzegła się błędów po których straciliśmy dwie bramki i przegraliśmy mecz 2:0.

Miejmy na dzieje, że zawodnicy wyciągną wnioski z tego meczu i za tydzień podczas turnieju

SANO Cup 2014 będzie tylko lepiej.