Podział punktów z liderem

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rozegrała zaległy mecz z liderem grupy II Wielkopolskiej ligi juniorów młodszych Błękitnymi Wronki. Po bardzo dobrym meczu naszego zespołu tylko zremisowaliśmy ten mecz. Można było dzisiaj pokusić się o zgarnięcie całej puli w meczu z Wronkami. Bramki padały jak na zawołanie dla obu zespołów.W roli głównej byli sami bramkarze. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony proste błędy umożliwiły zdobycie bramek. do przerwy wynik niekorzystny dla nas 3:1.

Po przerwie kompletna dominacja naszego zespołu i bramki powinny być kwestią czasu. Jednak udało nam się tylko zdobyć dwie dając remis w tym spotkaniu, choć sytuacji było dużo więcej.

Gratulacja za grę do końca i odrobienie straty dwóch bramek.

KS Warta Poznań - Błękitni Wronki   3:3 (1:3)

0:1 Wronki w 3'

0:2 Wronki w 21'

1:2 Wróblewski w 30'